Regulamentul Fan-Ficurilor

In jos

Regulamentul Fan-Ficurilor

Mesaj Scris de Cherry la data de Joi Apr 03, 2008 6:38 pm

- Trebuie sa iti descrii personajele .
- Trebuie sa pui poze cu personajele tale(nu conteaza dak sunt din anime sau reale).
- Scenele care vor contine parti sexuale vor contine in fata [+16] sau [+18].
-Inainte sa deschideti un fic nou trebuie sa aveti acordul unui administrator sau al unui moderator.... so ... ne trimiteti ori un pm ori pe mess[id-urile le gasiti la sectia ''Id-uri'' de la ''Despre noi''] cu prima parte sau cu o idee a ficului.
- Fiecare usher are voie la max 3 ficuri ... cand incheiati un fic , aveti voie sa deschideti altul ... binenteles cu acordul nostru.
- Ca sa nu se gaseasca fic-uri plagiate[furate], ne-am gandit sa facem regula urmatoare:LA UN FIC PLAGIAT NU MAI AI VOIE SA POSTEZI ALT FIC[chiar daca e sau nu plagiat]. Daca se vor pune fic-uri chiar daca a fost avertizat userul respectiv si i s-a interzis postarea altor fic-uri, userul va avea BAN.
- Cand deschideti un topic nou,cu o alta poveste,prima parte insotita de descrierea personajelor,poze cu acestea si de la cine ati primit acord este necesara.
- Continuarea este obligatorie la max. 3 zile.
- Inainte sa creati un fan-fic nou ar trebui sa aveti o idee generala a povestii
- Nu aveti voie sa puneti zambete in poveste!

Pentru nelamuriri sau intrebari puteti sa intrebati la ''>>Opinii/Intrebari/Sugestii/Nelamuriri<<''

Cei care nu respecta regulile,vor primi cate un warn

Quero mamasita faça favor
Eu quero estar junto a ti, meu amor.
Gosto de você me das sabor
Que sem você em coração falta calor.

Quero mamasita faça favor
Eu quero açar com você el grande calor.
Vamos mi mininha sem tremer
Que sim tu beij em coracao perji color.

Cherry
♔ Ciresica Boss :p
♔ Ciresica Boss :p